این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سمیه ابراهیم گل کاملا محفوظ می باشد

در این مرکز درمانی کلیه دستورالعمل های ارائه خدمات دندان‌پزشکی در شرایط اپیدمی کرونا‌ویروس رعایت می گردد

کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سمیه ابراهیم گل

02188082941 02186128996 شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18

کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی - کلینیک دندانپزشکی مکانی مناسب برای مراجعه بیماران می باشد. و عموما در کلینیک دندانپزشکی بیش از یک پزشک وجود دارد.

1398/05/10
1,883
1

کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی مکانی مناسب برای مراجعه بیماران می باشد. و عموما در کلینیک دندانپزشکی بیش از یک پزشک وجود دارد. بیماران به دلیل مشغله فراوان و کمبود وقت مخصوصا در شهر های بزرگ مثل تهران می توانند به کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمایند و درمان مورد نظر خود را انجام دهند.(توصیه میشود مقالات لمینت دندان و ایمپلنت دندان را نیز مشاهده کنید )
 
این امر هم به این خاطر هست که عموما کلینیک های دندانپزشکی زمان بیشتری در طول شبانه روز فعالیت می کنند و هم اینکه می توانند درمان های متعددی اعم از ایمپلنت، پریودونتیکس، درمان ریشه (اندو)  و ... را در آنجا انجام دهند به همین دلیل بهتر این است که بیمار ان گرامی، درمان های مورد نظر خود را درکلینیک دندانپزشکی انجام دهند.
 
یک کلینیک دندانپزشکی می تواند در واقع کلیه نیازهای دندانپزشکی شما را زیر یک سقف قرار دهد و بیش از یک نوع متخصص در هر کلینیک دندانپزشکی وجود دارد.
 
یک کلینیک می تواند در یک دانشکده دندانپزشکی ، بیمارستان ، یک مرکز درمانی خصوصی (که توسط یک یا صاحبان متعددی اداره می شود) واقع باشد. متخصصان در کلینیک دندانپزشکی همواره می توانند روش های جلوگیری از بیماری های دهان و دندان را به بیمار آموزش دهند و همچنین گزینه های درمانی متعددی را برای همان روش ها ارائه دهند. یک کلینیک دندانپزشکی شامل دندانپزشکان، دستیاران دندانپزشکی و مسئولان بهداشت دندانپزشکی است که خدماتی از قبیل امتحانات ، تمیز کردن ، اشعه ایکس ، پر کردن و سایر موارد ضروری را ارائه می دهند.
 
 
کلینیک های دندانپزشکی مفتخر به داشتن تعداد زیادی از همکاران و دندانپزشکان متخصص در هر شاخه دندانپزشکی هستند. همچنین روش های درمان بسیاری برای بیماران وجود دارد، برای هزینه های بیماران هم برخی از کلینیک های دندانپزشکی بیمه درمانی دارند ، که هزینه درمان دندانپزشکی را برای بیماران تسهیل می بخشد.
 
 
در ساعات شلوغی و همچنین با شروع سال تحصیلی ، گرفتن وقت ویزیت و مشاوره نیز ممکن است سخت تر شود به همین دلیل کلینیک ها ساعات طولانی تری و و روزهای بیشتری خدمات خود را به بیماران ارائه می دهند. برای شما و فرزندتان کلینیک های دندانپزشکی بیشماری وجود دارد تا بتوانید مراقبت های لازم را از آنها دریافت کنید. همچنین در سایت carrishealth اطلاعات مفیدی وجود دارد .
 

 
مقالات مرتبط :

نظرات

captcha Refresh

دسته بندی مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیفات سایت در ایمیل خود با خبر شوید

راه های دسترسی به کلینیک دندانپزشکی دکتر ابراهیم گل:

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان گلستان - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2

تلفن : 86128996

مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، خیابان گلستان)