این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سمیه ابراهیم گل کاملا محفوظ می باشد

مطب ایمپلنت و زیبایی دکتر سمیه ابراهیم گل

02188082941 02186128996 شنبه تا جمعه 9 الی 21 حتی ایام تعطیل

بهترین دندانپزشک در شهرک غرب | تهران

بهترین دندانپزشک در شهرک غرب | تهران

بهترین دندانپزشک در شهرک غرب - اگر در پی یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی در شهرک غرب هستید، یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شهرک غرب مرکز ایمپلنت و زیبایی دکتر ابراهیم گل می باشد.

1402/01/19
6,749
6

بهترین دندانپزشک در شهرک غرب | تهران

اگر در پی یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی در شهرک غرب هستید، یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در غرب تهران و در منطقه شهرک غرب مرکز ایمپلنت دندان و زیبایی دکتر ابراهیم گل می باشد.

 
فهرست مطالب سایت (کلیک کنید)
 

کلینیک دندانپزشکی دادمان شهرک غرب تهران

بهترین دندانپزشک در شهرک غرب - اگر در پی یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی در شهرک غرب هستید، یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در غرب تهران و در منطقه شهرک غرب مرکز ایمپلنت و زیبایی دکتر ابراهیم گل می باشد.

این مطب با کلیه خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت دندان، لمینت دندان، جراحی لثه، کشیدن دندان عقل، ترمیم و کامپوزیت دندان، ایمپلنت فوری و یک روزه، ایمپلنت دیجیتال، بازسازی و پیوند استخوان، بلیچینگ جهت سفید کردن دندان و جرم گیری دندان از جمله معدود خدمات این کلینیک پیشرفته دندانپزشکی می باشد.

 
 
بهترین دندانپزشک در شهرک غرب - دکتر سمیه ابراهیم گل
 

لیست دندانپزشکان در تهران محله شهرک غرب

دکتر علی سجودی خوشابی جراح ایمپلنت و زیبایی در شهرک غرب، دکتر یاشار محمدزاده متخصص درمان ریشه، دکتر سمیه ابراهیم گل جراح زیبایی و ایمپلنت، دکتر محمود صفایی متخصص درمان ریشه از جمله بهترین دندانپزشکان غرب تهران در محله شهرک غرب می باشند.

همچنین دکتر منصور میمندی متخصص جراحی لثه، دکتر احسان ایوبی مهریزی متخصص ارتودنسی، دکتر کیهان قدیمی دندانپزشک عمومی، دکتر محسن پور حقیقی متخصص ترمیمی، دکتر نوشین موسوی دندانپزشک زیبایی از جمله برجسته ترین دندانپزشکان در این منطقه می باشند.

 

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی شهرک غرب

در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی عمدتا بیشتر کارهای فوری و اورژانسی که مربوط به درد دندان می باشد و یا کشیدن های فوری دندان و نهایتا بیمارانی که جراحی کاشت دندان یا بازسازی استخوان فک و از این قبیل درمان ها را انجام داده اند.

در صورتی که به دندانپزشک معالج خود دسترسی ندارند برای انجام امورات چکاپ و یا دیگر مشکلات این چنینی می توانند به کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مراجعه کنند و مشکلات خود را به صورت موقت برطرف کنند.

البته در فرصت مناسب می توانند نزد دندانپزشک معالج خود مراجعه کنند و به صورت کامل درمان خودشان را انجام دهند. برخی امور مانند سفید کردن دندان با بلیچینگ و یا جرمگیری دندان نیز در این مراکز انجام می شود.

کلینیک دندانپزشکی خیریه علی بن ابی طالب در شهرک غرب همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 20 و حتی جمعه ها و روزهای تعطیل بین هفته از ساعت 9 الی 13 آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان محترم می باشد.

 

دندانپزشک کودکان شهرک غرب

در دندانپزشکی اطفال یا کودکان این نکته بسیار مهم است که چگونه مشکل دهان و دندان کودک در کمترین زمان ممکن و با حداقل میزان درد و فشار برطرف شود، علاوه بر آن مهارت برقراری ارتباط با کودکان نیز بسیار تاثیرگذار می باشد.

زیرا برخی از کودکان با پیش فرض ترس وارد مطب پزشک می شوند، پس لازم است در کلینیک دندانپزشکی کودکان محیطی آرام و جذاب برای کودکان فراهم گردد تا ترس های نا به جای آنها برطرف شود.

متخصص دندانپزشک اطفال یا کودکان می‌تواند باعث شود تا کودک و والدین آموزش‌های مرتبط با سلامت دهان و دندان کودک را فرا بگیرند و به جای ترس های نا به جا تجربه خوشایند دندانپزشکی برای کودک به وجود بیاید.

تا از مشکلات دندانی و پوسیدگی دندان کودکان از همان ابتدا پیشگیری کنند تا سلامت نهایی دهان و دندان کودک در بلندمدت حفظ گردد.

به طور کلی مراقبت اولیه و پیشگیرانه از دهان و دندان اطفال امر بسیار مهمی می باشد. مراقبت های انجام شده در زمینه دندانپزشکی کودکان می تواند به رشد طبیعی فک ها، دندان های دائمی سالم و همچنین توانایی جویدن و صحبت صحیح کودکان کمک می کند.

دکتر سمیه ابراهیم گل متخصص دندانپزشکی اطفال در شهرک غرب و دکتر اسمعیل اصفهانی متخصص دندانپزشکی کودکان، همچنین کلینیک دیبا در شهرک غرب درمان های تخصصی کودکان را انجام می دهند.

 

دندانپزشک خوب در سعادت آباد | شهرک غرب

یک دندانپزشک خوب ، باید هم تخصص علمی داشته باشد ، هم تجربه بالایی داشته باشد تا بتواند بهترین راه حل هارا به مشتری پیشنهاد کند. برخی از ویژگی هایی را برای شما می آوریم که یک دندانپزشک خوب در منطقه غرب (شهرک غرب و سعادت آباد) باید داشته باشد.

 

تخصصی کار کند.
مجهز به جدیدترین تجهیزات باشد.
دارای تجربه بالا باشد.
دانش به روز داشته باشد و مدوام در دروه های علمی شرکت کند.
مراجععین و بیماران با رضایت بالایی داشته باشد.

 
بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب - دکتر سمیه ابراهیم گل
 

بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران

عموما همه مردمی که در غرب تهران ساکن هستند به دنبال بهترین کلینیک دندانپزشکی در غرب تهران هستند. برای یافتن چنین کلینیکی باید در ابتدا کمی تحقیق کرد و به تبلیغات به تنهایی اکتفا نکرد.

حتی با وجود پیداکردن کلینیک خوب و معتبر باز هم برای بیماران نگرانی هایی وجود دارد. یکی از این نگرانی ها در دندانپزشکی مسئله درد آن و دیگری هزینه های آن می باشد.

که مسئول مربوطه در هر کلینیک دندانپزشکی موظف است که این مسائل را از قبل با بیمار یا مراجعه کننده هماهنگ کند و هرگونه ابهام ، ترس و یا مشکلی را قبل از شروع مراحل درمان برطرف نماید.

بعضا و به ندرت دندانپزشک هایی وجود دارند که درمان های بیشتری را توصیه میکنند که پول بیشتری از بیمار طلب کنند . اما یک دندانپزشک باسابقه و معتقد به اصول درمانی و اخلاقی هرگز این موارد را در درمان های خود لحاظ نمی کند.

بنابراین کلیه بیماران و مراجعه کنندگان حق دارند در مورد درمان خود و روش انجام آن اطلاع داشته باشند و در این زمینه هرگونه سوال و یا ابهامی دارند از دندانپزشک خود و یا مسئول مربوطه درخواست کنند.

دندانپزشک موظف است که تمامی سوالات و ابهامات آنها را برطرف نماید. بعد از این دیگر جای هیچ نگرانی از غیر منصفانه بودن هزینه ها و درمان های اضافه تر ، برای بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باقی نمی ماند.

 
 
این مقاله را هم مطالعه کنید:  بهترین مرکز ایمپلنت | کلینیک تخصصی ایمپلنت
 
 
بهترین دندانپزشک در شهرک غرب - ویدیو نظرات بیماران دکتر ابراهیم گل
 
 

بهترین دندانپزشک در شهرک غرب

کاشت ایمپلنت + روکش دندان + تحویل فوری حتی یک روزه

بهترین دندانپزشک در شهرک غرب - کاشت ایمپلنت و روکش دندان - تحویل فوری حتی یک روزه

ایمپلنت دندان ( Dental Implant ) یا فیکسچر در اندازه ریشه دندان جایگزین دندان از دست رفته می شود.
پس از جوش خوردن ایمپلنت قالبگیری انجام می شود و پس از ساخته شدن پروتز در لابراتوار، روکش به بیمار تحویل داده می شود؛
گاهی می شود این پروسه را حتی در یک روز انجام داد.
 
در صورتی که یک یا تعدادی از دندان هایتان را از دست داده اید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید،
پس هر چه سریع تر برای تعیین وقت چکاب و مشاوره با ما در ارتباط باشید.
 
 
 

مقالات مرتبط :

ایمپلنت دندان چیست؟ | هزینه کاشت ایمپلنت دندان در سال 1403

بهترین مرکز ایمپلنت | کلینیک تخصصی ایمپلنت

ایمپلنت یک روزه | کاشت دندان در یک روز - تحویل فوری روکش

ایمپلنت فوری دندان | مزایای کاشت ایمپلنت دندان فوری + قیمت 1403

ایمپلنت دیجیتال | مراحل درمان – محاسبه قیمت و مشاوره

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیماران

جراحی لثه با لیزر و هزینه آن و بیماری های لثه چیست؟

کشیدن دندان عقل + [هزینه جراحی دندان عقل]

لمینت دندان چیست؟ انواع لمینت دندان | قیمت لمینت در سال 1403

 

نظرات کاربران

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۱۰۰
پاسخسلام خانم دکتر
ببخشید همسرم چند روز پیش 2 تا دندون ایمپلنت کرده یک دندون هم کشیده ولی درد شدید داره و هنوز خوب نشده حتی با دارو..مخصوصا شبها درد شدید میگیره به حدی ک ههر 2 ساعت ژلوفن میخوره بنظرتون چیکار کنیم دردش کمتر بشه خیلی داره اذیت میشه
دکتر ابراهیم گل
۱۴۰۰/۰۳/۱۷۰۰

سلام روز به خیر

پس از درمان ایمپلنت، تورم تا چند روز طبیعی هست. در صورتی که داروهای تجویزی جهت برطرف کردن درد کفایت نمیکند پیشنهاد میشود با مراجعه به دندانپزشک خود درخواست تجویز مسکن قوی تر نمایید.

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۱۰۰
پاسخ سلام دکتر من شش دندان تا به حال کشیدم میخام بکارم چقد هزینش میشه ممنون میشم جوابم بدید
دکتر ابراهیم گل
۱۴۰۰/۰۳/۱۷۰۰

سلام روز به خیر

جهت جایگزینی دندان های از دست رفته نیازمند معاینه دقیق و بررسی عکس های شما میباشد تا تعداد دندانهای مورد نیاز برای کاشت مشخص شود.

جهت اطلاع از هزینه هر واحد ایمپلنت دندان لطفا با مطب تماس بگیرید تا همکارانم راهنماییتون کنند.

شماره تماس: 86128996

در صورت تمایل میتوانید مقاله زیر در ارتباط با ایمپلنت دندان را نیز مطالعه کنید.

https://drebrahimgol.com/what-is-dental-implant

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۹۰۰
پاسخسلام خانم دکتر چه مدت بعد از کشیدن دندان میتونم ایمپلنت کنم؟
دکتر ابراهیم گل
۱۳۹۹/۱۲/۲۰۰۰

سلام وقت خوش

در برخی بیماران در همان جلسه کشیدن دندان، قرارگیری ایمپلنت نیز انجام میشود.در صورتی که در همان جلسه کشیدن دندان قرارگیری ایمپلنت انجام نشود بین 1 الی 2 ماه بین کشیدن دندان تا گذاشتن ایمپلنت فاصله وجود دارد.

در صورت تمایل میتوانید مقاله زیر در ارتباط با ایمپلنت دندان را مطالعه کنید:

https://drebrahimgol.com/what-is-dental-implant

 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیفات سایت در ایمیل خود با خبر شوید

راه های دسترسی به کلینیک دندانپزشکی دکتر ابراهیم گل:

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان فخارمقدم - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2

تلفن : 86128996

مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، نبش خیابان گلسا)

dr. ebrahimgol location