این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سمیه ابراهیم گل کاملا محفوظ می باشد

در این مرکز درمانی کلیه دستورالعمل های ارائه خدمات دندان‌پزشکی در شرایط اپیدمی کرونا‌ویروس رعایت می گردد

کلینیک تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر سمیه ابراهیم گل

02188082941 02186128996 شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیماران

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیماران

دکتر متخصص ایمپلنت کسی است که با تمامی مراحل و شیوه های کاشت تخصصی ایمپلنت دندان آشنایی کامل دارد. و همچنین تجربه تعداد بسیار زیادی جراحی کاشت دندان داشته باشد.

1399/12/22
363
2

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیماران

متخصص ایمپلنت باید از هر نظر در کارش بی نقص باشد و به تمامی جوانب دندانپزشکی حین درمان و جراحی آگاه باشد از این رو است که انجام سخت ترین و پیچیده ترین ایمپلنت ها را با بهترین تکنیک روز دنیا توسط متخصص ایمپلنت انجام می گردد.
 
 

دکتر متخصص ایمپلنت

دکتر متخصص ایمپلنت کسی است که با تمامی مراحل و شیوه های کاشت ایمپلنت دندان آشنایی کامل و همچنین تجربه تعداد بسیار زیادی جراحی کاشت دندان داشته باشد. پروسه جراحی کاشت دندان متناسب با شرایط فک بیمار و بافت استخوانی آن می تواند بسیار پیچیده باشد و تنها دندانپزشک متخصص ایمپلنت می تواند این پروسه را با تخصص، تبحر و تجربه بالایی که دارد، بدون هیچ اشتباهی انجام بدهد.
 
 
متخصص ایمپلنت - دکتر سمیه ابراهیم گل
 

تاثیر دندانپزشک ایمپلنت بر موفقیت ایمپلنت

در پروسه کاشت ایمپلنت دندان نسبت به سایر درمان های دندانپزشکی نیاز به آموزش و مهارت های خاصی است. عدم موفقیت در سطح جراحی تقریباً به طور قطع باعث خرابی ایمپلنت می گردد و می تواند صدمات دائمی به دهان و صورت بیمار وارد کند، در اینجا است که تاثیر وجود متخصص ایمپلنت تعیین کننده است زیرا در جراحی ها تصمیمات متخصص ایمپلنت بسیار تاثیر گذار می باشد. در ابتدای کار و قبل از شروع جراحی ، متخصص ایمپلنت ها با معاینه و بررسی عکس ها بهترین طرح درمان را پیشنهاد می دهد، همچنین متخصص ایمپلنت با معرفی برند های معتبر و با کیفیت به بیمار ، سبب افزایش کیفیت ایمپلنت دندان می شود که در طول عمر درمان نیز بسیار تاثیرگذار می باشد. سپس متخصص ایمپلنت با بررسی دقیق وضعیت استخوان فک بیمار ، اطمینان می یابد که ایمپلنتی که قرار است جراحی شود استحکام و کیفیت لازمه را داشته باشد. همچنین در حین درمان تشخیص دهد اگر بیمار دچار تحلیل استخوان باشد برای او پیوند استخوان انجام می دهد. با همه این تفاسیر تاثیر مستقیم متخصص ایمپلنت بر موفقیت درمان ایمپلنت کاملا محسوس می باشد.
 
 
این مقاله را هم مطالعه کنید:  بهترین دندانپزشک در شهرک غرب | تهران
 
 

چگونه می توان دکتر ایمپلنت خوب پیدا کرد؟

برای یافتن یک متخصص خوب که علاوه بر امکانات مناسب، تجربه بالایی هم در امر جراحی داشته باشد، در ابتدا بررسی میزان رضایت بیماران مختلف بسیار کمک کننده می باشد همچنین با تحقیق خوب و منطقی می توان فاکتورهای زیادی را برای پیدا کردن یک متخصص ایمپلنت خوب مدنظر قرار داد.
اولین عامل مهمی که برای یافتن متخصص ایمپلنت بررسی می شود، شهرت وی است. عمدتا هر چه نظرات مثبت بیماران نسبت به متخصص ایملنت خاصی باشد نشانگر میزان موفقیت بالایی است که آن دندانپزشک در درمان های خود داشته است. همچنین شما می توانید به اعضای خانواده، فامیل و دوستان خودتان مراجعه کنید و نظرات آنها را در یافتن متخصص ایمپلنت خوب جویا شوید، زیرا تجربیات درمانی نزدیکان بزرگترین سرمایه تحقیقاتی هر فرد می باشد. علاوه بر اینها در جلسات مشاوره با سؤال از دندانپزشک یا پرسنل دندانپزشک می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد دانشکده دندانپزشک ، سال های تجربه ، حوزه تخصص ، تعداد جراحی ها ، میزان موفقیت و از همه مهم تر سطح دانش علمی و کاربردی متخصص ایمپلنت آگاه شوید.
 

ویژگی های متخصص ایمپلنت از نگاه بیماران

برخی از مهم ترین ویژگی های متخصص ایمپلنت خوب:
1- تخصص دندانپزشک
2- امکانات و تجهیزات دندانپزشک
3- تجربه و درصد موفقیت
4- مهارت و سرعت بالا در کار با دست
5- مهارت ارتباطی قوی
6- به روز بودن
 

بهترین متخصص ایمپلنت

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کسی است که علاوه بر داشتن مهارت هایی که در بالا ذکر شد، اعم از مهارت لازم برای انجام ایمپلنت دندان با کیفیت بالا و تجربه و تبحر در انجام جراحی های متعدد؛ بتواند شناخت کافی و درک بالایی از شرایط جسمانی و روحی بیمار داشته باشد و همچنین تسلط کامل به آناتومی فک، دهان و دندان داشته باشد و مهم تر از همه این مسائل بتواند در مواقع بحرانی و در مواجه با چالش هایی که ممکن است در هر درمان و جراحی بوجود بیاید؛ در ابتدای کار بتواند آرامش خود را حفظ کند و در نهایت بهترین عملکرد را در درمان مورد نظر داشته باشد. به طوری که بیمار بتواند کاملا احساس خوب و همراه با آرامشی در طول درمان خود داشته باشد.
 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران باید دارای ویژگی هایی که در بالا ذکر شد باشد و بتواند بهترین درمان لازم را برای بیماران مناسب با شرح حال و میزان بودجه آنها ارائه دهد، زیرا در کلانشهری مانند تهران با تمام هزینه های سرسام آوری که وجود دارد، هزینه های نسبتا بالای دندانپزشکی ممکن است مانع از ایجاد یک درمان مناسب برای بیماران گردد، در این موارد یک متخصص ایمپلنت خوب با توجه به شرایط هر بیمار بهترین و مناسبترین گزینه ها را به بیمار پیشنهاد می دهد.
متخصص ایمپلنت دکتر ابراهیم گل درمان های تخصصی ایمپلنت از جمله ایمپلنت لیزری و ایمپلنت یک روزه با تحویل روکش فوری را با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا انجام می دهد. ایمپلنت های با سطی لیزری استفاده شده توسط متخصص ایمپلنت دکتر ابراهیم گل علاوه بر گارانتی مادام العمر پاسپورتی که در خارج از ایران نیز دارای اعتبار می باشد، برای افراد سیگاری و کسانی که دچار پوکی استخوان هستند و همچنین افراد دیابتی نیز قابل استفاده است.
 
دکترای حرفه ای تخصصی دندانپزشکی - دکتر سمیه ابراهیم گل
 

لیست بهترین متخصصان ایمپلنت دندان در تهران

متخصصین ایمپلنت بسیاری در شهر تهران مشغول فعالیت هستند که روزانه در حال مداوای بیمارانی که از مشکل بی دندانی رنج می برند، هستند. برخی از بهترین این متخصصان ایمپلنت: متخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی که مطب ایشان در غرب تهران واقع شده است، دکتر آریام متخصص دندانپزشک، متخصص دکتر زهرا طهوری، دکتر پویا باقری، متخصص ایمپلنت دکتر شهاب محمدی و بالاخره متخصص ایمپلنت و زیبایی دکتر ابراهیم گل که کلینیک اختصاصی ایشان در شهرک غرب تهران قرار دارد؛ برخی از بهترین متخصصین ایمپلنت دندان در تهران می باشند.
 
 
این مقاله را هم مطالعه کنید:  بهترین مرکز ایمپلنت | کلینیک تخصصی ایمپلنت
 
 
متخصص ایمپلنت - ویدیو نظرات بیماران دکتر ابراهیم گل
 
 

متخصص ایمپلنت دندان

کاشت ایمپلنت + روکش دندان + تحویل فوری حتی یک روزه

متخصص ایمپلنت - تحویل فوری حتی یک روزه

ایمپلنت دندان ( Dental Implant ) یا فیکسچر در اندازه ریشه دندان جایگزین دندان از دست رفته می شود.
پس از جوش خوردن ایمپلنت قالبگیری انجام می شود و پس از ساخته شدن پروتز در لابراتوار، روکش به بیمار تحویل داده می شود؛
گاهی می شود این پروسه را حتی در یک روز انجام داد.
 
در صورتی که یک یا تعدادی از دندان هایتان را از دست داده اید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید،
پس هر چه سریع تر برای تعیین وقت چکاب و مشاوره با ما در ارتباط باشید.
 
 
 

 

مقالات مرتبط :
معایب و مزایای ایمپلنت دندان در مقایسه با روش‌های دیگر
مراحل کاشت ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان تیتانیومی بهتر است یا زیرکونیا؟
معاینه و مشاوره پیش از کاشت ایمپلنت
مزایای ایمپلنت نسبت به روش های دیگر جایگزینی دندان ها
قبل از کاشت ایمپلنت چه نکاتی را باید بدانیم؟
سن مناسب کاشت ایمپلنت دندان
آشنایی با بخش های مختلف ایمپلنت دندان
دلایلی که باعث میشوند کاشت ایمپلنت دندان ناموفق باشد
چه کسانی نمیتوانند ایمپلنت دندان بکارند؟
جراحی کاشت ایمپلنت دندان با لیزر
مزیت های دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت
عوارض احتمالی دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت
انواع ایمپلنت دندان و کاربردهای آن چیست؟
ضد عفونی ایمپلنت ها چگونه انجام می شود؟
روشهای افزایش دوام و مراقبت از ایمپلنت دندان چگونه است؟
انواع دندان مصنوعی کامل بر پایه ایمپلنت
شایعات و باورهای نادرست درباره مینی ایمپلنت چیست؟
قطعات دندانی
 

نظرات

captcha Refresh
۱۳۹۹/۱۲/۱۹۰۰
پاسخسلام علیکم.بنده دو هفته پیش دندان عقلم رو کشیدم و چون جراحی خیلی طولانی بود دوبار برام بی حسی استفاده کردن.الان بعد از دو هفته هنوز فکم به صورت کامل باز نمیشه،باید چکار کنم
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۰۰۰


سلام روزتون بخیر

باز نشدن فک پس از جراحی به وفور دیده میشود.با مصرف داروهای شل کننده عضلانی و گرما درمانی و تا حدودی فیزیوتراپی مشکل رفع خواهد شد.در موارد خیلی نادر ممکن است مشکل از مفصل فکی باشد که تعداد خیلی کمی از بیماران مشمول این قضیه میشوند که آن هم با جا انداختن فک رفع میشود.به نظر بنده با توحه به اینکه مدت زیادی از جراحیتون نمیگذره مشکل رفع خواهد شد اما برای اینکه خیالتان راحت شود برای معاینه حضوری به مطب مراجعه کنید.

شماره تماس:86128996

 

دسته بندی مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیفات سایت در ایمیل خود با خبر شوید

راه های دسترسی به کلینیک دندانپزشکی دکتر ابراهیم گل:

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان گلستان - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2

تلفن : 86128996

مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، خیابان گلستان)