این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر سمیه ابراهیم گل کاملا محفوظ می باشد

مطب ایمپلنت و زیبایی دکتر سمیه ابراهیم گل

02188082941 02186128996 شنبه تا جمعه 9 الی 21 حتی ایام تعطیل

بهترین مرکز ایمپلنت | کلینیک تخصصی ایمپلنت

بهترین مرکز ایمپلنت | کلینیک تخصصی ایمپلنت

مرکز ایمپلنت دکتر ابراهیم گل خدمات درمانی خود را در بالاترین سطح کیفی به بیماران ارائه می دهد. زیرا رضایت بیماران مراجعه کننده به این مرکز ایمپلنت بالاترین اولویت را برای ما دارد.

1402/01/26
7,221
4

بهترین مرکز ایمپلنت | کلینیک تخصصی ایمپلنت

 

در مرکز ایمپلنت دندان دکتر ابراهیم گل (Dental Implant Center) سعی شده است تا با انتخاب بهترین برندهای ایمپلنت در دنیا و همچنین متخصصین با تجربه و کارآزموده ایمپلنت با نمونه کار های فراوان در تهران و سراسر کشور موجبات اطمینان و آرامش بیماران و مراجعه کنندگان گرامی فراهم آورده شود.

فهرست مطالب سایت (کلیک کنید)
 

مرکز ایمپلنت

مرکز ایمپلنت دکتر ابراهیم گل تمامی تلاش لازم را انجام می دهد که خدمات درمانی خود را در بالاترین سطح کمی و کیفی به بیماران ارائه دهد. زیرا رضایت بیماران مراجعه کننده به این مرکز ایمپلنت بالاترین اولویت را برای ما دارد.

مرکز ایمپلنت دکتر ابراهیم گل در تلاش است تا همواره برترین، با کیفیت ترین و مجهترین امکانات را فراهم آورد تا بیماران گرامی بهترین انتخاب را برای درمان حساس ایمپلنت خود داشته باشند.

کاشت دندان یا ایمپلنت، از بهترین درمان های برای بی دندانی می باشد و می تواند یکی از بهترین جایگزین ها برای دندان از دست رفته در افراد باشد. در سایت دانشگاه هاروارد health.harvard.edu هم مطالب مفید در این باره آورده شده است.

 
 
مرکز ایمپلنت دندان - دکتر سمیه ابراهیم گل
 

مرکز تخصصی ایمپلنت در تهران

بهترین مراکز تخصصی ایمپلنت در تهران مراکزی هستند که با رعایت اصول علمى تخصصى و با تجربه کافى و بلند مدت اقدام به درمان های ایمپلنت دندان می کنند. بهترین مراکز ایمپلنت معمولا با متخصصین جراح لثه و ایمپلنت همکارى داشته داراى امتیازهاى ویژه اى از قبیل مجهز بودن کامل وسایل مربوط به جراحی هاى پیوند و بازسازی استخوان، جراحی هاى لثه می باشند.

یک کلینیک ایمپلنت خوب بهترین مشاوره را به بیمار می دهد و بیمار را از هر جهت با مراحل درمان ایمپلنت ، نحوه پرداخت هزینه ایمپلنت ، انواع ایمپلنت دندانی ، و مراقبت های بعد از درمان ایمپلنت آگاه می کند.

سوال اینجاست که نحوه شناسایی مراکز تخصصی ایمپلنت در شهری مانند تهران به چه صورت می باشد؟ جواب بسیار ساده می باشد هر مرکز یا کلینیک کاشت دندانی که از بهترین برند های ایمپلنت استفاده کند و محیط کاملا بهداشتی و استریل برای بیماران فراهم آورد.

همچنین پرسنل حرفه ای، آموزش دیده و مجربی در کادر درمان خود داشته باشد؛ با استفاده از تجهیزات جراحی با استانداردهای بین المللی و امکانات حرفه ای مناسب با تکنولوژی روز دنیا می تواند ادعای کلینیک ایمپلنت حرفه ای و تخصصی در شهر تهران را داشته باشد.

برای شناسایی همچنین مراکزی می توانید با مراجعه حضوری و مشاوره مستقیم با دکتر دندانپزشک تا حد بسیار زیادی اطلاعات لازم را کسب نمایید ، سپس برای شروع درمان خود به مرکز امپلنت مورد نظر خودتان مراجعه کنید.

 
 
این مقاله را هم مطالعه کنید:  بهترین دندانپزشک در شهرک غرب | تهران
 
 

مرکز ایمپلنت غرب تهران

مرکز تخصصی ایمپلنت در غرب تهران و مرکز تخصصی ایمپلنت در شمال غرب تهران با گرد هم آوردن بهترین متخصص ایمپلنت، بهترین متخصص لثه و با داشتن تکنولوژی مدرن و به روز در حوزه درمان تخصصی ایمپلنت و هزینه ای بسیار مناسب تمامی تلاش خود را می کند تا رضایت و اعتماد بیماران گرامی را در تمامی مراحل درمان بدست آورد.

مرکز ایمپلنت دکتر ابراهیم گل واقع در شهرک غرب تهران جزء با کیفیت ترین کلینیک های تخصصی ایمپلنت دندان نه تنها در تهران بلکه در کل ایران می باشد.

 

مرکز ایمپلنت شرق تهران

بهترین مراکز ایمپلنت دندان در شرق تهران نیز در تلاش هستند که تمامی امکانات لازم برای درمان و جراحی ایمپلنت را فراهم آورند و بیماران با آسودگی خاطر برای کاشت ایمپلنت دندان به آنجا رجوع می کنند.

در واقع بهترین مراکز ایمپلنت دندان در شرق تهران نیز همانند دیگر مناطق به خوبی می توانند همه نیازهای بیماران در مورد کاشت دندان را برآورده کنند. کلینیک مدرن در شرق تهران این امکانات را فراهم آورده است.

 

بهترین کلینیک ایمپلنت کجاست؟

بهترین کلینیک ایمپلنت ، مرکزی است که همواره درمان ایمپلنت دندان را در محیط بهداشتی و تمیز انجام بدهند. و هر کلینیک تخصصی ایمپلنت باید محیطی بهداشتی و تمیز برای درمان بیمارانش فراهم کنند.

همچنین کلیه وسایل فلزی استفاده شده برای هر بیمار دندانپزشکی در مرکز ایمپلنت باید کاملا توسط اتوکلاو پیشرفته استریل شده باشد. کلیه مواد پلاستیکی استفاده شده برای هر بیمار دندانپزشکی باید یکبار مصرف باشد و بعد از مصرف دور ریخته شود.

در کلینیک ایمپلنت برخورد مناسب دندانپزشک با بیماران باعث می شود که  اعتماد اکثر آنها به آن مرکز جذب شود. برخورد آرام و با حوصله متخصص ایمپلنت نشان دهنده اعتماد به نفس و تبحر و اعتماد به کار می باشد.

و در نهایت از آنجایی که درمان ایمپلنت یک درمان تخصصی می باشد یکسری مسائل باید در کنار هم فراهم گردند که احتمال موفقیت درمان بالا رود. این موارد در زیر آورده شده اند:

1- بهداشتی و تمیز بودن مرکز ایمپلنت
2- استریل بودن وسایل مورد استفاده برای بیمار
3- استفاده از مواد یک بار مصرف در مرکزتخصصی
4- متخصص و متبحر بودن دندانپزشک
5- قرار داشتن کلینیک تخصصی ایمپلنت در محدوده کم ترافیک شهر
6- برخورد خوب و مناسب دندانپزشک با بیماران
7- به روز بودن تکنیک دکتر دندانپزشک
8- به روز بودن امکانات و تکنولوژی مرکز ایمپلنت
9- بی درد بودن مراحل درمانی
10- هزینه مناسب درمان

 
کلینیک ایمپلنت دندان - دکتر سمیه ابراهیم گل
 

لیست بهترین مراکز تخصصی ایمپلنت در تهران

با توجه به مطالب مطرح شده در بخش های قبلی به آسانی درک می شود که مراکز زیادی می توانند خدمات مربوط به دهان و دندان را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه دهند، ما در این قسمت از مقاله کار را برای شما راحت تر کرده ایم و برخی از این مراکز را به شما معرفی می کنیم:

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر علی سجودی جراح ایمپلنت در غرب تهران، کلینیک ایمپلنت دکتر محمد یزدی زاده متخصص دندانپزشکی زیبایی، کلینیک ایمپلنت مدرن در شرق تهران، مرکز ایمپلنت ملاصدرا ، کلینیک دندانپزشکی گیشا و بالاخره کلینیک و مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر ابراهیم گل واقع در شهرک غرب تهران ؛ برخی از بهترین مراکز معتبر ایمپلنت در سطح شهر تهران می باشند.

 
 
مرکز ایمپلنت - ویدیو نظرات بیماران دکتر ابراهیم گل
 
 

مرکز ایمپلنت تخصصی دندان

کاشت ایمپلنت + روکش دندان + تحویل فوری حتی یک روزه

مرکز ایمپلنت - کاشت ایمپلنت و روکش دندان - تحویل فوری حتی یک روزه

ایمپلنت دندان ( Dental Implant ) یا فیکسچر در اندازه ریشه دندان جایگزین دندان از دست رفته می شود.
پس از جوش خوردن ایمپلنت قالبگیری انجام می شود و پس از ساخته شدن پروتز در لابراتوار، روکش به بیمار تحویل داده می شود؛
گاهی می شود این پروسه را حتی در یک روز انجام داد.
 
در صورتی که یک یا تعدادی از دندان هایتان را از دست داده اید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید،
پس هر چه سریع تر برای تعیین وقت چکاب و مشاوره با ما در ارتباط باشید.
 
 
 

 

مقالات مرتبط :

ایمپلنت دندان چیست؟ | هزینه کاشت ایمپلنت دندان در سال 1403

ایمپلنت فوری دندان | مزایای کاشت ایمپلنت دندان فوری + قیمت 1403

ایمپلنت یک روزه | کاشت دندان در یک روز - تحویل فوری روکش

بهترین دندانپزشک در شهرک غرب | تهران

ایمپلنت دیجیتال | مراحل درمان – محاسبه قیمت و مشاوره

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیماران

جراحی لثه با لیزر و هزینه آن و بیماری های لثه چیست؟

کشیدن دندان عقل + [هزینه جراحی دندان عقل]

لمینت دندان چیست؟ انواع لمینت دندان | قیمت لمینت در سال 1403

 

 

نظرات کاربران

captcha Refresh
حیدری
۱۴۰۰/۰۷/۰۲۰۰
پاسخسلام 54سال دارم ومی خوام فک بالا و پایین کامل ایمپلنت بشه چقدر زمان میبره و چقدر تموم میشه ممنونم راهنمایی کنید
دکتر ابراهیم گل
۱۴۰۰/۰۸/۱۰۰۰

سلام وقت بخیر جناب حیدری گرامی

وامل متعددی بر قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارند و عموما با نوسان همراه هست، لطفا با مطب تماس بگیرید همکارانم توضیحات کامل رو در مورد قیمت ایمپلنت  و چگونگی نحوه پرداخت خدمت شما اعلام می کنند :

شماره تماس: 86128996

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۱۰۰
پاسخسلام،وقت بخیر،من 3 سال پیش دندونم رو عصب کشی کردم و تو این 3سال خیلی باهاش مشکل داشتم هردفعه هم میرفتم پیش دکترم میگفت عصب کشی خوب انجام شده مشکل نداره، چند وقت پیش متوجه شدم لثه همون دندونم ورم کرده،عکس 3 بعدی گرفتم،سوراخ ها کاملا مشخصه(انگار عصب کشی کامل انجام نشده)و حالا مجبورم دندونم رو بکشم و به جاش ایمپلنت بذارم. میخوام بدونم دکتری که عصب کشی رو به این صورت انجام داده باید پاسخگو باشن یا خیر؟
دکتر ابراهیم گل
۱۴۰۰/۰۳/۱۷۰۰

سلام وقت بخیر

در این خصوص پس از بررسی عکس و دندان میتوان نظر قطعی داد اما به ذات این درمان دارای درصدی احتمال شکست میباشد که جای نگرانی نداشته  و با جایگزینی ایمپلنت میتوان مشکل را برطرف نمود.

در صورت تمایل به تعیین وقت ویزیت با مطب تماس بگیرید.

شماره تلفن: 86128996

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و تخفیفات سایت در ایمیل خود با خبر شوید

راه های دسترسی به کلینیک دندانپزشکی دکتر ابراهیم گل:

آدرس :شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی - خیابان فخارمقدم - کوچه گلبرگ یکم شرقی- پلاک 4 - واحد 2

تلفن : 86128996

مسیر دسترسی: میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بیمارستان آتیه. (از بیمارستان آتیه به سمت خیابان فلامک، نبش خیابان گلسا)

dr. ebrahimgol location